top
05.11.2019

Lyžařská školička 2020

Lyžařská školička v termínu 4.-11.1.2020

Pro rodiče s dětmi jsme připravili lyžařskou školičku pro nejmenší. Jedná se hlavně o předškolní děti, které za účinné pomoci svých rodičů zvládnou základy na lyžích.

Týden společně prožijeme v Jizerských horách na Pasekách v termínu od 4.1. – 11.1.2020

Kromě dopoledního i odpoledního výcviku je zařazen ještě podvečerní program pro děti.

Lokalita Pasek má tu výhodu, že děti ve svém lyžařském úsilí mohou gradovat, což znamená, že od malých dětských vleků (poma), přecházejí na prudší sjezdovky se sedačkovou lanovkou  – vše dle výkonnosti dětí. Rovněž nezanedbatelné je i to, že jsou sjezdovky průběžně zasněžovány děly. Zalyžovat si ve volných chvilkách mohou i rodiče.

cena:

dospělý člen TJ Junior 4200/ nečlen 4500

dítě člen TJ Junior 3800/ nečlen 4100

 

Ubytování Rekreační středisko Sokol Paseky nad Jizerou. Penzion Sokol se nachází v těsné blízkosti vleků v Pasekách nad Jizerou. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na rozhraní Krkonošského národního parku a chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Ubytovací zařízení Sokol je jedno z největších v Pasekách.

Info a přihlášky co nejdříve na info@tjjunior.cz

 

 bottom