top
14.11.2019

Jarní prázdniny 2020

Jarní prázdniny - Paseky nad Jizerou: 15.-22.2.2020

Jarní prázdniny 2020

15.2.-22.2.2020  Paseky nad Jizerou

Pořádáme zimní tábor o jarních prázdninách pro školní děti v Jizerských horách - Paseky nad Jizerou. Ubytování je v Penzionu Sokol, který se nachází v bezprostřední blízkosti vleků, takže lyže nebo snowboard nazujeme přímo před chatou. Skiareál Paseky nad Jizerou má vleky a sjezdovky všech obtížností, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování, snowpark.

Program: dopolední i odpolední lyžování výhradně pod vedením vedoucích, možnost vyzkoušet si něco z freestylových dovedností, ve volných chvílích mezi lyžováním společný "veselý" program včetně večerního programu, případně večerní lyžování.

Pro: školní děti (6-15 let), které mají již lyžařské nebo snowboardové začátky za sebou a mají rády sport.

 

 

Cena:

člen TJ Junior     4300,- Kč

nečlen                 4550,- Kč

 

V ceně je doprava autobusem, celodenní strava (vč. pitného režimu), ubytování, drobné ceny, materiál, vedoucí - instruktoři.

Vleky se budou platit zvlášť na místě, pokusíme se vyjednat maximální slevy.

Více  na  info@tjjunior.cz,  tel.605 555 465bottom