Jarní prázdniny 2020

Jarní prázdniny - Paseky nad Jizerou: 15.-22.2.2020

Jarní prázdniny 2020

15.2.-22.2.2020  Paseky nad Jizerou

Pořádáme zimní tábor o jarních prázdninách pro školní děti v Jizerských horách - Paseky nad Jizerou. Ubytování je v Penzionu Sokol, který se nachází v bezprostřední blízkosti vleků, takže lyže nebo snowboard nazujeme přímo před chatou. Skiareál Paseky nad Jizerou má vleky a sjezdovky všech obtížností, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování, snowpark.

člen TJ Junior     4300,- Kč

nečlen                 4550,- Kč