07.11.2020

Lyžařská školička 2021

Lyžařská školička je určená pro přeškolní děti, které baví pohyb a chtějí se naučit nebo zdokonalit v lyžování.

Týden společně prožijeme v Jizerských horách na Pasekách v termínu od 9.1. – 16.1.2021

Lokalita Pasek má tu výhodu, že děti ve svém lyžařském úsilí mohou gradovat, což znamená, že od malých dětských vleků (poma), přecházejí na prudší sjezdovky se sedačkovou lanovkou  – vše dle výkonnosti dětí. Rovněž nezanedbatelné je i to, že jsou sjezdovky průběžně zasněžovány děly. Zalyžovat si ve volných chvilkách mohou i rodiče.

cena:

dospělý člen TJ Junior 4300/ nečlen 4600

dítě člen TJ Junior 3900/ nečlen 4200

Ubytování Rekreační středisko Sokol Paseky nad Jizerou. Penzion Sokol se nachází v těsné blízkosti vleků v Pasekách nad Jizerou. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na rozhraní Krkonošského národního parku a chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Ubytovací zařízení Sokol je jedno z největších v Pasekách.