top
01.01.2022

Jarní prázdniny 2022

Tentokrát bylo počasí naprosto luxusní! Fotky na https://tjjunior.rajce.idnes.cz/Jarni_prazdniny_2022

Těšíme se na příští rok - přihlášky budou cca v říjnu 2022 :-)

Jarní prázdniny 2022

5.3.-12.2.2022 Paseky nad Jizerou

Pořádáme zimní tábor o jarních prázdninách pro školní děti v Jizerských horách - Paseky nad Jizerou. Ubytování je v Penzionu Sokol, který se nachází v bezprostřední blízkosti vleků, takže lyže nebo snowboard nazujeme přímo před chatou. Skiareál Paseky nad Jizerou má vleky a sjezdovky všech obtížností, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování, snowpark.

Program: dopolední i odpolední lyžování výhradně pod vedením vedoucích, možnost vyzkoušet si něco z freestylových dovedností, ve volných chvílích mezi lyžováním společný "veselý" program včetně večerního programu, případně večerní lyžování.

Pro: školní děti (6-15 let), které mají již lyžařské nebo snowboardové začátky za sebou a mají rády sport.

 

 

Cena:

člen TJ Junior     4720,- Kč

nečlen                 4970,- Kč

 

V ceně je doprava autobusem, celodenní strava (vč. pitného režimu), ubytování, drobné ceny, materiál, vedoucí - instruktoři.

Vleky se budou platit zvlášť na místě, pokusíme se vyjednat maximální slevy.

Více  na  info@tjjunior.cz,  tel.605 555 465bottom