01.01.2022

Jarní prázdniny 2022

Tentokrát bylo počasí naprosto luxusní! Fotky na https://tjjunior.rajce.idnes.cz/Jarni_prazdniny_2022

Těšíme se na příští rok - přihlášky budou cca v říjnu 2022 :-)

Jarní prázdniny 2022

5.3.-12.2.2022 Paseky nad Jizerou

Pořádáme zimní tábor o jarních prázdninách pro školní děti v Jizerských horách - Paseky nad Jizerou. Ubytování je v Penzionu Sokol, který se nachází v bezprostřední blízkosti vleků, takže lyže nebo snowboard nazujeme přímo před chatou. Skiareál Paseky nad Jizerou má vleky a sjezdovky všech obtížností, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování, snowpark.

člen TJ Junior     4720,- Kč

nečlen                 4970,- Kč