29.09.2015

Jarní prázdniny 2016

Už si můžete psát o přihlášky na jarní prázdniny!

Připravujeme zimní tábor o jarních prázdninách pro školní děti v Jizerských horách - Paseky nad Jizerou. Ubytování je v Penzionu Sokol, který se nachází v bezprostřední blízkosti vleků, takže lyže nebo snowboard nazujeme přímo před chatou. Skiareál Paseky nad Jizerou má vleky a sjezdovky všech obtížností (dvoukotva, pomičky, rychlopoma, nová sedačka Pizár), umělé zasněžování, možnost večerního lyžování, snowpark.

Termín: 27.2. - 5.3.2016

člen TJ Junior 3.900,- Kč