top
29.09.2015

Jarní prázdniny 2016

Už si můžete psát o přihlášky na jarní prázdniny!

Připravujeme zimní tábor o jarních prázdninách pro školní děti v Jizerských horách - Paseky nad Jizerou. Ubytování je v Penzionu Sokol, který se nachází v bezprostřední blízkosti vleků, takže lyže nebo snowboard nazujeme přímo před chatou. Skiareál Paseky nad Jizerou má vleky a sjezdovky všech obtížností (dvoukotva, pomičky, rychlopoma, nová sedačka Pizár), umělé zasněžování, možnost večerního lyžování, snowpark.

Program: dopolední i odpolední lyžování výhradně pod vedením vedoucích, možnost vyzkoušet si něco z freestylových dovedností, ve volných chvílích mezi lyžováním společný "veselý" program včetně večerního programu, případně večerní lyžování.

Pro: školní děti (6-15 let), které mají již lyžařské nebo snowboardové začátky za sebou a mají rády sport.

Termín: 27.2. - 5.3.2016

Cena:

člen TJ Junior 3.900,- Kč

nečlen 4.150,-Kč

V ceně je doprava autobusem, celodenní strava (vč. pitného režimu), ubytování, drobné ceny, materiál, vedoucí - instruktoři.

Vleky se budou platit zvlášť na místě, pokusíme se vyjednat maximální slevy.bottom