21.01.2016

Předškoláci s rodiči - léto 2016

LETNÍ SPORTOVNÍ KURZ PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI S RODIČI

Kdy: 12. - 19.6.2016

Kde: Nový penzion Hájenka na malebném místě stranou civilizace -  Rezek, Rokytnice nad Jizerou, v nadmořské výšce 890 m n.m.  Vybavení pokojů je moderní, s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutkem, dostatečným místem pro cestovní dětské postýlky pro nejmenší. Pokoje jsou 3-5lůžkové. V penzionu je bazén, který můžeme s dětmi libovolně využívat, malá posilovna pro dospělé. Majitelé vlastní ovce a koníka, na kterém jsou možné pro děti projížďky. V okolí louky, pastviny, les a malé dětské hřiště s pískovištěm přímo před penzionem. Možnosti výletu na Dvoračky, na hřebeny Krkonoš apod.

Kdo: předškolní děti s rodiči, prarodiči či jinými blízkými.

Program: cvičení pro motorický rozvoj předškolních dětí s rodiči i bez nich, hry v bazénu a hlavně v přírodě, drobná výtvarná činnost.

Strava: celodenní penze, pitný režim

Doprava: vlastní, možnost parkování u penzionu

Dospělý                      4.100 Kč (člen TJ Junior)     4.300 Kč (nečlen)

Dítě 0-2roky               800 Kč (bez nároku na lůžko a stravu, možnost bazénu)

Předškolní dítě           3.000 Kč (člen TJ Junior)     3.200 Kč (nečlen)

Pro školní děti bude stanovena jiná cena.

Platba do 30.4.2016

Přihlášky: info@tjjunior.cz – pošlete žádost o přihlášku s počtem osob a kontaktem.