18.01.2012

Lyžařská školička 2012

Lyžařská školička pro předškolní děti od 3 let (dle vyspělosti i mladší) v lednu 2012 v doprovodu rodičů

termín: 7. – 14.1.2012

Jizerské hory – Paseky nad Jizerou

Foto v galerii

Týden na horách

Týden společně prožijeme v jedněch z nejhezčích hor – v Jizerských horách na Pasekách v termínu od 7.1. – 14.1.2012

Lokalita Pasek má tu výhodu, že děti ve svém lyžařském úsilí mohou gradovat, což znamená, že od malých dětských vleků, přecházejí na prudší sjezdovky, projdou pomičkou, pomou, dvoukotvou i sedačkou – vše dle výkonnosti. Rovněž nezanedbatelné je i to, že jsou sjezdovky průběžně zasněžovány děly. Zalyžovat si ve volných chvilkách mohou i rodiče.

Vzhledem k tomu, že je o takový pobyt velký zájem je potřeba reservovat si pobyt co nejdříve. Pokud budete mít o pobyt zájem, je potřeba poslat co nejdříve žádost o přihlášku  na adr. info@tjjunior.cz ve které uvedete počet dospělých a jména dětí včetně věku a tím si zajistíte zaslání přihlášky s úplnými  informacemi.

Termín: 7.1. – 14.1.2012

Cena: dospělý  2 950,- Kč, dítě 2 700,- Kč (kojenec bez nároku na stravu a lůžko 500,-Kč)

V ceně je celodenní strava, ubytování, vedoucí, instruktoři. Dopravu si zajišťuje každý sám, vleky se platí přímo na místě.

V přihlášce budou napsány i termíny platby, vše se vyřizuje převodem na účet a e-mailem. Pokud budete mít zájem o osobní setkání s vedoucími, jsme plně k dispozici.

Ubytování: Rekreační středisko Sokol Paseky nad Jizerou:
Penzion Sokol se nachází v těsné blízkosti vleků v Pasekách nad Jizerou. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na západním okraji Krkonoš v oblasti chráněného území Krkonošského národního parku. Ubytovací zařízení Sokol je jedno z největších v Pasekách.

Odpovědní vedoucí: Ditta Pospíchalová, Hana Bidrmanová, Lenka a Ludmila Rampasovy.

V programu je zahrnuta výuka na lyžích, hry na sněhu, výtvarná činnost a pohybové hry.

Vzhledem k velkému zájmu je nutná předběžná rezervace, závazné přihlášky budou k dispozici v září a do té doby budou podrobné informace