top
18.01.2012

Lyžařská školička 2012

Lyžařská školička pro předškolní děti od 3 let (dle vyspělosti i mladší) v lednu 2012 v doprovodu rodičů

termín: 7. – 14.1.2012

Jizerské hory – Paseky nad Jizerou

Foto v galerii

Týden na horách

Pro rodiče s dětmi jsme připravili lyžařskou školičku pro nejmenší. Jedná se hlavně o předškolní děti, které za účinné pomoci svých rodičů zvládnou základy na lyžích.

Týden společně prožijeme v jedněch z nejhezčích hor – v Jizerských horách na Pasekách v termínu od 7.1. – 14.1.2012

Kromě dopoledního i odpoledního výcviku je zařazen ještě podvečerní program pro děti.

Lokalita Pasek má tu výhodu, že děti ve svém lyžařském úsilí mohou gradovat, což znamená, že od malých dětských vleků, přecházejí na prudší sjezdovky, projdou pomičkou, pomou, dvoukotvou i sedačkou – vše dle výkonnosti. Rovněž nezanedbatelné je i to, že jsou sjezdovky průběžně zasněžovány děly. Zalyžovat si ve volných chvilkách mohou i rodiče.

Vzhledem k tomu, že je o takový pobyt velký zájem je potřeba reservovat si pobyt co nejdříve. Pokud budete mít o pobyt zájem, je potřeba poslat co nejdříve žádost o přihlášku  na adr. info@tjjunior.cz ve které uvedete počet dospělých a jména dětí včetně věku a tím si zajistíte zaslání přihlášky s úplnými  informacemi.

Termín: 7.1. – 14.1.2012

Cena: dospělý  2 950,- Kč, dítě 2 700,- Kč (kojenec bez nároku na stravu a lůžko 500,-Kč)

V ceně je celodenní strava, ubytování, vedoucí, instruktoři. Dopravu si zajišťuje každý sám, vleky se platí přímo na místě.

V přihlášce budou napsány i termíny platby, vše se vyřizuje převodem na účet a e-mailem. Pokud budete mít zájem o osobní setkání s vedoucími, jsme plně k dispozici.

Ubytování: Rekreační středisko Sokol Paseky nad Jizerou:
Penzion Sokol se nachází v těsné blízkosti vleků v Pasekách nad Jizerou. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na západním okraji Krkonoš v oblasti chráněného území Krkonošského národního parku. Ubytovací zařízení Sokol je jedno z největších v Pasekách.

Odpovědní vedoucí: Ditta Pospíchalová, Hana Bidrmanová, Lenka a Ludmila Rampasovy.

V programu je zahrnuta výuka na lyžích, hry na sněhu, výtvarná činnost a pohybové hry.

Vzhledem k velkému zájmu je nutná předběžná rezervace, závazné přihlášky budou k dispozici v září a do té doby budou podrobné informacebottom