top
16.06.2011

Dolomity prosinec 2011

Na přání mnohých účastníků o změnu lokality v Dolomitech Superski se lyžování na zahájení sezony bude konat v oblasti Sella ronda. Středisko, které poskytne všem lyžování dle jeho záliby, s neuvěřitelným množstvím sjezdovek všech tipů. Výhodou tohoto zájezdu je to, že se nikam nedojíždí autobusem, hotel se nachází přímo u sjezdovky a každý může odejít i přijít dle svého přání. Na větší sjezdovky a celou oblast Sella rondy (Alta Badia, Arabba a pod) je možno dojet skibusem, který má zastávku přímo před hotelem. Rozhodně zájezd vhodný i pro malé děti s ohledem na jejich únavu i velikost lyž. středisek.

3 dny lyžování

v italských  Dolomitech

Cestovní kancelář Víkend specializovaná na lyžování nabízí autobusový lyžařský zájezd do italské oblasti DOLOMITI SUPERSKI – centrální část Sella ronda s nabídkou více než 400 km vzájemně propojených tratí, s následujícím lyžařským programem:

3 x Val di Fassa / Sella ronda

termín: čtvrtek  15.12. – 19.12. 2011

cena zájezdu: 4 300,– Kč + skipas

skipas Val di Fassa:   90 euro/dosp., 65 euro/juniory do 16 let

skipas Dolomiti Superski: 105 euro/dosp., 73 euro/juniory do 16 let

cena obsahuje: 2x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s polopenzí, lůžkoviny, závěrečný úklid, pobytovou taxu, dopravu busem a služby průvodce

cena neobsahuje: cestovní pojištění a platbu za skipasy (platí se v euro na zájezdu průvodci)

slevy pro děti: 600,-Kč pro narozené 1.1.96 – 31.12.03, sleva 1000,-Kč pro nar. po 1.1.04

nástupní místo: Praha – Antala Staška u polikliniky, ve 21:00

přihlášky: předběžně na info@tjjunior.cz - jména, počty účastníků, pošleme vám podrobné informace s termínem platby a přihláškou.bottom