top
10.09.2017

Lyžařská školička 2018

Už připravujeme lyžařskou školičku pro předškolní děti. Zájemci pište na info@tjjunior.cz.

Lyžařská školička 2017

 

Tak a už je to tady - hlašte se, kdo chcete jet s dětmi na hory.

 

 

Pro rodiče s dětmi jsme připravili lyžařskou školičku pro nejmenší. Jedná se hlavně o předškolní děti, které za účinné pomoci svých rodičů zvládnou základy na lyžích.

Týden společně prožijeme v jedněch z nejhezčích hor – v Jizerských horách na Pasekách v termínu od 6.1. – 13.1.2018

Kromě dopoledního i odpoledního výcviku je zařazen ještě podvečerní program pro děti.

Lokalita Pasek má tu výhodu, že děti ve svém lyžařském úsilí mohou gradovat, což znamená, že od malých dětských vleků, přecházejí na prudší sjezdovky, projdou pomičkou, pomou, dvoukotvou i sedačkou – vše dle výkonnosti. Rovněž nezanedbatelné je i to, že jsou sjezdovky průběžně zasněžovány děly. Zalyžovat si ve volných chvilkách mohou i rodiče.

cena: bude ještě upřesněna

 

Ubytování Rekreační středisko Sokol Paseky nad Jizerou. Penzion Sokol se nachází v těsné blízkosti vleků v Pasekách nad Jizerou. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na západním okraji Krkonoš v oblasti chráněného území Krkonošského národního parku. Ubytovací zařízení Sokol je jedno z největších v Pasekách.

Info a přihlášky co nejdříve na info@tjjunior.cz

 

DALŠÍ TURNUS  V TÝDNU 17.2.- 24.2.2018 V HRABĚTICÍCH NA SEVERÁKU

Pro velký zájem v minulých sezónách jsme zajistili ještě jeden turnus ve skiareálu Severák.

Výborné ubytování u sjezdovky (možnost 7 vleků a propojenost i s Bedřichovem a Špičákem) Chata Slovanka je u stejnojmenné rozhledny. Ubytování je příjemnější než na Pasekách, na všech pokojích je umyvadlo s teplou i studenou vodou sociální zařízení ( velmi pěkné) je vždy pro několik pokojů společné. Strava pro děti 5x denně včetně pitného režimu, pro rodiče 3x denně s možností dokoupení svačin za 20 Kč.

Pokoje jsou 3 – 6ti lůžkové poměrně prostorné, velmi pěkně řešené.

Vleky jsou o něco levnější než na Pasekách. Pro nejmenší je možnost k výuce pohyblivého pásu . V okolí jsou i upravované běžecké stopy.

Sestava vedoucích je skoro stejná. Zúčastnit se mohou i děti, které jedou s námi v lednu, což zvláště u nejmenších doporučujeme.

cena: bude ještě upřesněna

 

Info a přihlášky co nejdříve na info@tjjunior.czbottom