10.09.2017

Lyžařská školička 2018

Už připravujeme lyžařskou školičku pro předškolní děti. Zájemci pište na info@tjjunior.cz.

Lyžařská školička 2017

Tak a už je to tady - hlašte se, kdo chcete jet s dětmi na hory.

Týden společně prožijeme v jedněch z nejhezčích hor – v Jizerských horách na Pasekách v termínu od 6.1. – 13.1.2018

Lokalita Pasek má tu výhodu, že děti ve svém lyžařském úsilí mohou gradovat, což znamená, že od malých dětských vleků, přecházejí na prudší sjezdovky, projdou pomičkou, pomou, dvoukotvou i sedačkou – vše dle výkonnosti. Rovněž nezanedbatelné je i to, že jsou sjezdovky průběžně zasněžovány děly. Zalyžovat si ve volných chvilkách mohou i rodiče.

cena: bude ještě upřesněna

Ubytování Rekreační středisko Sokol Paseky nad Jizerou. Penzion Sokol se nachází v těsné blízkosti vleků v Pasekách nad Jizerou. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na západním okraji Krkonoš v oblasti chráněného území Krkonošského národního parku. Ubytovací zařízení Sokol je jedno z největších v Pasekách.

DALŠÍ TURNUS  V TÝDNU 17.2.- 24.2.2018 V HRABĚTICÍCH NA SEVERÁKU

Pro velký zájem v minulých sezónách jsme zajistili ještě jeden turnus ve skiareálu Severák.

Výborné ubytování u sjezdovky (možnost 7 vleků a propojenost i s Bedřichovem a Špičákem) Chata Slovanka je u stejnojmenné rozhledny. Ubytování je příjemnější než na Pasekách, na všech pokojích je umyvadlo s teplou i studenou vodou sociální zařízení ( velmi pěkné) je vždy pro několik pokojů společné. Strava pro děti 5x denně včetně pitného režimu, pro rodiče 3x denně s možností dokoupení svačin za 20 Kč.

Pokoje jsou 3 – 6ti lůžkové poměrně prostorné, velmi pěkně řešené.

Vleky jsou o něco levnější než na Pasekách. Pro nejmenší je možnost k výuce pohyblivého pásu . V okolí jsou i upravované běžecké stopy.

Sestava vedoucích je skoro stejná. Zúčastnit se mohou i děti, které jedou s námi v lednu, což zvláště u nejmenších doporučujeme.

cena: bude ještě upřesněna