Jarní prázdniny

Pošlete děti užít si jarní prázdniny na horách! 3.-10.2.2018 Paseka nad Jizerou.

Jarní prázdniny 2018

3.2.-10.2.2018  Paseky nad Jizerou

Připravujeme, jako každý rok, zimní tábor o jarních prázdninách pro školní děti v Jizerských horách - Paseky nad Jizerou. Ubytování je v Penzionu Sokol, který se nachází v bezprostřední blízkosti vleků, takže lyže nebo snowboard nazujeme přímo před chatou. Skiareál Paseky nad Jizerou má vleky a sjezdovky všech obtížností (dvoukotva, pomičky, rychlopoma, sedačka Pizár), umělé zasněžování, možnost večerního lyžování, snowpark.

Cena: člen TJ Junior     4100,- Kč

Nečlen                4350,- Kč