top
05.10.2018

Lyžařská školička 2019

Lyžařská školička 2019 v termínu 5.-12.1. na Pasekách

Pro rodiče s dětmi jsme připravili lyžařskou školičku pro nejmenší. Jedná se hlavně o předškolní děti, které za účinné pomoci svých rodičů zvládnou základy na lyžích.

Týden společně prožijeme v jedněch z nejhezčích hor – v Jizerských horách na Pasekách v termínu od 5.1. – 12.1.2019

Kromě dopoledního i odpoledního výcviku je zařazen ještě podvečerní program pro děti.

Lokalita Pasek má tu výhodu, že děti ve svém lyžařském úsilí mohou gradovat, což znamená, že od malých dětských vleků, přecházejí na prudší sjezdovky, projdou pomičkou, pomou, dvoukotvou i sedačkou – vše dle výkonnosti. Rovněž nezanedbatelné je i to, že jsou sjezdovky průběžně zasněžovány děly. Zalyžovat si ve volných chvilkách mohou i rodiče.

cena:

dospělý člen TJ Junior 3900/ nečlen 4100

dítě člen TJ Junior 3500/ nečlen 3700

 

Ubytování Rekreační středisko Sokol Paseky nad Jizerou. Penzion Sokol se nachází v těsné blízkosti vleků v Pasekách nad Jizerou. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na západním okraji Krkonoš v oblasti chráněného území Krkonošského národního parku. Ubytovací zařízení Sokol je jedno z největších v Pasekách.

Info a přihlášky co nejdříve na info@tjjunior.cz

 

 bottom