Lyžařská školička 2019

Lyžařská školička 2019 v termínu 5.-12.1. na Pasekách

Týden společně prožijeme v jedněch z nejhezčích hor – v Jizerských horách na Pasekách v termínu od 5.1. – 12.1.2019

Lokalita Pasek má tu výhodu, že děti ve svém lyžařském úsilí mohou gradovat, což znamená, že od malých dětských vleků, přecházejí na prudší sjezdovky, projdou pomičkou, pomou, dvoukotvou i sedačkou – vše dle výkonnosti. Rovněž nezanedbatelné je i to, že jsou sjezdovky průběžně zasněžovány děly. Zalyžovat si ve volných chvilkách mohou i rodiče.

cena:

dospělý člen TJ Junior 3900/ nečlen 4100

dítě člen TJ Junior 3500/ nečlen 3700

Ubytování Rekreační středisko Sokol Paseky nad Jizerou. Penzion Sokol se nachází v těsné blízkosti vleků v Pasekách nad Jizerou. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na západním okraji Krkonoš v oblasti chráněného území Krkonošského národního parku. Ubytovací zařízení Sokol je jedno z největších v Pasekách.