top
30.11.-1

Lyžařská školička

V zimě pro předškolní děti pořádáme již tradičně týden na horách s rodiči.

Kurz probíhá v lednu, jedná se o denní výcvik na lyžích pod vedením zkušených lyžařských instruktorů. Děti, které stojí prvně na lyžích (možno cca od 2,5 let), absolvují výuku společně s rodičem - pod vedením instruktora se rodič učí, jak své dítě naučit lyžovat. Je tedy vhodné, aby rodič alespoň základy lyžování zvládal :-) Začínáme od základních dovedností - pohybu na lyžích po rovině, postupně do skluzu až po sjezd s rodičem (na hůlce, na lanči).

Děti, které již samostatně lyžují, jsou zařazeny do družstev a pod vedením instruktorů prohlubují své dovednost v jízdě na lyžích na sjezdovkách - vleky poma, sedačka.

Pobyt dětem zpestřujeme večerní zábavou, tematickou hrou. Rodiče si zábavu najdou také :-)

Přihlášky zpravidla rozesíláme v říjnu.

Informace: Hana Bidrmanová, 724256378, hanka@tjjunior.czPodpořte nás

Pořádáno za podpory

bottom